АПЕЛ ОПШТИНЕ РАКОВИЦА: Суграђани послове да обављају електронским путем

У СКЛАДУ са препорукама Штаба за ванредне ситуације Градске општине Раковица, а због спровођења мера за спречавање и сузбијање заразне болести COVID-19, из Управе ове локалне самоуправе апелују на суграђане да у наредном периоду послове у Општини обављају писаним или електронским путем. Циљ је да се присуство странака у згради сведе на минимум.

АПЕЛ ОПШТИНЕ РАКОВИЦА: Суграђани послове да обављају електронским путем

Фото: Твитер

- За грађане су обезбеђене кутије за пријем захтева и поднесака, на којима су исписани називи и бројеви телефона општинских служби, чиме ће бити обезбеђена редовна комуникација и где ће се грађанима давати даље инструкције и смернице - саопштили су у ГО Раковица.

- У случају потребе грађани ће бити позивани у Градску општину Раковица где ће општински службеници, поштујући све прописане мере, обавити директан разговор.

Из Општине напомињу да попуњени захтеви уз приложену документацију, са уписаним бројем телефона, имејл адресом, доказом у уплати прописане административне таксе, треба ставити у коверат који ће се одлагати у назначене кутије сваког радног дана. Преузимање урађеног акта у договору са обрађивачем предмета обављаће се радним данима по договору на инфо-пулту Градске општине Раковица.     

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О УСВАЈАЊУ ДЕТЕТА, ПОКУШАЛИ МНОГО ПУТА Болна исповест Јашара о борби за потомство - Ишли смо свуда, нажалост, није ишло