УЖАС У АУТОБУСУ 94: Пало стакло на дете, хитно га одвели у Тиршову

Љ.Б.

30. 09. 2020. у 16:20

НЕСРЕЋА догодила се у градском превозу на углу Борске улице и Пере Велимировића, када је на једно дете старо 13 година пало стакло.

УЖАС У АУТОБУСУ 94: Пало стакло на дете, хитно га одвели у Тиршову

Фото:

Како преносе медији, у питању је клизно прозорско стакло у унутрашњости аутобуса на линији 94.

- У току вожње возач је чуо да је нешто пукло, па је стао. Претпостављамо да је нешто ударило са спољне стране и стакло се распало у парампарчад. Дете је добило огреботину од комадића стакла - рекао је директор Конзорцијума приватних превозника Драго Тошић.

Дете има лакше повреде и Хитна помоћ га је превезла у Тиршову.

(Еспресо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ПЛАЧ КОЈИ ЧУЈЕШ НИЈЕ ТУГА Ово је песма коју је Радован Караџић из затвора написао својој супрузи Љиљани: Љубљена моја, све је исто