ШКОЛИЦА ЕНГЛЕСКОГ ЗА ОСНОВЦЕ: Бесплатан програм за најмлађе Вождовчане

НАЈМЛАЂИ Вождовчани, од првог до четвртог разреда, имаће прилику да од 3. марта похађају бесплатну школицу енглеског језика, у трајању од три месеца, коју организује УВЦ "Шумице".

ШКОЛИЦА ЕНГЛЕСКОГ ЗА ОСНОВЦЕ: Бесплатан програм за најмлађе Вождовчане

Фото: Општина Вождовац

Како су навели организатори, малишани ће имати прилику да уче градиво по школском програму, све уз забаву, много смеха и дружења.

Пријаве ће се организовати радним данима од 9.00 до 18.00, почев од данас, попуњавањем формулара на инфо-пулту центра.

Број места је ограничен, те се родитељи моле да своју децу пријаве што пре.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)