МИЛИЦИ И ЛУКИ ПО 100.000: Општина Земун даривале прве бебе рођене у Новој години
ОПШТИНА Земун наградила је са по 100.000 динара девојчицу и дечака, који су први рођени у новогодишњој ноћи у породилишту КБЦ "Земун". Вредне поклоне породиљама за Милицу и Луку уручио је Жика Крстић заменик председника општине.
Фото: Општина Земун
Како наводе надлежни, општина и на овај начин жели да подстакне рађање и помогне на путу родитељства, подржавајући породицу као темељ сваког друштва. Кроз едукативне радионице у сарадњи са здравственим установама, даривањем дечијих ауто-седишта за безбедну вожњу и пакета "Бебо, добродошла у Земун", посебна пажња се посвећује младим брачним паровима,
Такође, општина помаже и кроз унапређење инфраструктуре, здравствене и социјалне заштите, улагање у предшколске и школске капацитете чиме се стварају услови за безбрижно одрастање деце.
Препоручујемо
САНИРАН КВАР У ТРАФОСТАНИЦИ ФИЛМСКИ ГРАД; Највећи број корисника добио струју
11. 04. 2026. у 23:15
ВЕЛИКИ ДЕО БЕОГРАДА БЕЗ СТРУЈЕ: Због квара на мрежи ове општине су у мраку
11. 04. 2026. у 22:00
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)