ПОЧЕЛО УРЕЂЕЊЕ УГРИНОВАЧКОГ ПУТА: Ради се од темеља - бољи саобраћај за Алтину

ГРАДСКА општина Земун наставља радове на унапређењу саобраћајне инфраструктуре у свим својим насељима, а нови пројекат реализује се у насељу Алтина, у Улици Угриновачки пут 40. део.

ПОЧЕЛО УРЕЂЕЊЕ УГРИНОВАЧКОГ ПУТА:  Ради се од темеља - бољи саобраћај за Алтину

ГО ЗЕМУН

Радови се спроводе у оквиру Програма уређења некатегорисаних путева који финансира Општина Земун. У првој фази изводе се дренажа и тампонирање подлоге, чиме се стварају услови за дуготрајно и квалитетно асфалтирање саобраћајнице.

Планирано је асфалтирање 365 метара коловоза, у ширини од четири метра, уз израду банкина и постављање хоризонталне саобраћајне сигнализације, што ће значајно побољшати безбедност и функционалност пута.

Из Општине поручују да се кроз сталан обилазак терена и директну комуникацију са грађанима идентификују приоритети и потребе на терену, са циљем да путна инфраструктура у свим деловима Земуна буде уређена и заокружена.

Ови радови део су ширег ангажовања Градске општине Земун на систематском уређењу саобраћајне инфраструктуре, како би се унапредио квалитет живота становника у свим земунским насељима.

Пројекат "Београд на новим темељима" суфинансиран је из буџета Града Београда, Градске управе града Београда и Секретаријата за информисање.

(БизПортал)

БОНУС ВИДЕО:

УЛИЦА ОТВОРЕНОГ СРЦА: Забавна манифестација за најмлађе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!