ПУТАРИ НА КОСМАЈУ: Продужавање саобраћајнице у Сопоту
УЛИЦА Космајских бораца на Космају биће продужена и проширена, овај пут биће сређен у дужини од скоро километар и по, а имаће ширину од шест метара.
ФОТО: ГО Сопот
Осим тога, уређује се и паркинг који ће имати површину 500 метара квадратних, са циљем да се омогући боља приступачност житељима.
- Ова инвестиција део је шире визије развоја Космаја као туристичког и рекреативног центра у оквиру наше општине. Уређене саобраћајнице, безбеднија инфраструктура и функционални јавни простори представљају озбиљну подршку расту локалне економије, посебно у области туризма и угоститељства - саопштили су у општини Сопот.
Препоручујемо
ОСВОЈИЛИ ПРВА ТРИ МЕСТА: Ђаци школе "Дрво арт" неприкосновени у изради подних лампи
09. 03. 2026. у 12:10
ИСПОД ЦРТЕ 1.000 ДЕЦЕ: Листе чекања за упис у обданишта у Београду смањена 10 пута
09. 03. 2026. у 10:44
ИЗМЕНЕ ПРЕВОЗА У БЕОГРАДУ НА СКОРО МЕСЕЦ ДАНА ЗБОГ РАДОВА: Ево које се линије укидају
06. 03. 2026. у 17:11
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)