"ЦЕВКА" ЋЕ БИТИ САЧУВАНА: Обреновачко купалиште наставља са радом
КУПАЛИШТЕ "Цевка" у Обреновцу, које поседује бањску, лековиту воду је посетио председник градске општине др Милош Пековић са циљем да разговара са суграђанима и саслуша њихово мишљење и сугестије.
ГО Обреновац
Истакао је да је значајно очувати купалиште Обреновчана и да ће се радити на томе да "Цевка" и њене услуге буду унапређене, а да се корисници опходе према њој домаћински, и да је чувају.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)