НОВА ГРУПА ЂАКА СТИГЛА НА ТАРУ: Траје програм обреновачких еко-кампова

Јована Манић

10. 08. 2025. у 16:01

ЈОШ група малишана отишла је пут планине Таре у организацији Градске општине Обреновац.

НОВА ГРУПА ЂАКА СТИГЛА НА ТАРУ: Траје програм обреновачких еко-кампова

ГО Обреновац

Око 400 ученика је у оквиру пројекта "Еко кампови" отпутовало на седмодневни одмор. Овог пута одмаралиште на Тари ће угостити децу из основних школа "14. октобар" Барич, "Грабовац", "Живојин Перић" Стублине, "Никола Тесла" Скела, "Јован Јовановић Змај", "Прве обреновачке основне школе" и "Посавских партизана".

Децу су пут планине испратили и представници Градске општине Обреновац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача