"НА ЛЕПОМ ПЛАВОМ ДУНАВУ": Старији земунци презентовали песму и игру
ПОД покровитељством Градске општине Земун, а у организацији Геронтолошког центра Београд и Књижевног клуба грађана Земуна, у свечаној општинској сали одржан је концерт "На лепом плавом Дунаву".
ГО Земун
Уметнички програм који старији суграђани готово деценију презентују Земунцима резултат је заједничког рада 30 клубова Геронтолошког центра Београда. На концерту су се представили хорови, музички и играчки ансамбли, соло певачи и инструменталисти.
Представник општине Земун Марко Јанковић, уручио је захвалнице учесницима и организаторима и изразио захвалност и поштовање за године уложеног рада и труда у развијању нашег друштва.
Препоручујемо
Заједно до успеха: Сарадња Србије и Швајцарске и у области паметне технологије
29. 04. 2026. у 11:38
Водовод издао саопштење: Важно је за становнике ових градских општина
28. 04. 2026. у 13:58
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)