НА АДИ 25 ЕКИПА, 300 ТАКМИЧАРА: Трофеј Београда у кајаку и кануу у суботу

Миљана Лутовац

06. 06. 2025. у 06:15

НА Савском језеру на Ади Циганлији, ове суботе, 7. јуна, одржаће се такмичење "Трофеј Београда 2025" у кајаку и кануу, под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину Града Београда.

НА АДИ 25 ЕКИПА, 300 ТАКМИЧАРА: Трофеј Београда у кајаку и кануу у суботу

Беоинфо

Очекује се учешће више од 25 екипа из земље, као и екипа са Кипра, из Хрватске, Словеније и Босне и Херцеговине, уз преко 300 такмичара, наводе организатори из Кајакашког савеза Београда.

Више трка ће се веслати у категоријама млађих пионира, пионира, кадета и јуниора. Старт прве трке је предвиђен за 10 часова, а проглашење екипних победника предвиђено је у 16.30.

Такмичење се уједно бодује за мини-кајак лигу, пионирску и лигу олимпијских нада Кајакашког савеза Србије.

Поред Секретаријата за спорт и омладину, манифестацију организују и Кајакашки савез Србије и ЈП "Ада Циганлија".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ПЛАЧ КОЈИ ЧУЈЕШ НИЈЕ ТУГА Ово је песма коју је Радован Караџић из затвора написао својој супрузи Љиљани: Љубљена моја, све је исто