ПОТОП У БЕОГРАДУ, НЕВРЕМЕ НАПРАВИЛО ХАОС! Град величине ораха тукао свуда, возачи не виде прст пред носом (ВИДЕО)

Новости онлине

23. 05. 2025. у 16:42

ПРОВАЛА облака данас у послеподневним часовима погодила је Београд, а у неким деловима сручио се и град који је направио штету на возилима.

ПОТОП У БЕОГРАДУ, НЕВРЕМЕ НАПРАВИЛО ХАОС! Град величине ораха тукао свуда, возачи не виде прст пред носом (ВИДЕО)

Фото: В. Митрић

Грађани су ужурбано тражили заклон од олује, а колико је олуја јака говори и чињеница да је МУП издао хитно упозорење за грађане да се склоне са улица.

Црни облаци прекрили су Београд, потом је почео и јак ветар, грмљавина и у кратком року сручила се велика количина кише која је направила и праву штету у саобраћају и поплавила улице. На Врачару је људе затекао незапамћени пљусак.

На Белим водама киша је лила као из кабла, а падао је и град.

У Земуну је пао град који је направио праву штету на возилима и удубио кровове. Многи и нису стигли да реагују на време, а  слична ситуација задесила је и грађане у околини Обреновца. Град величине ораха је тукао и на Коњарнику, Звездари, Вождовцу, Врачару, Новом Београду...

На Аутокоманди тренутно је застој, створиле су се огромне гужве на ауто-путу дуж целог Београда, а возила немају где. Стоје заробљени у колонама.

На ауто-путу код Душановца вода је до колена, невреме које је погодило Београд направило је прави хаос, аутомобили се крећу кроз бујицу а виде се само до пола.

Киша која непрестано пада и ветар који је наноси ствара праву катастрофу возачима који не виде прст пред носом. Вожња по оваквом времену је немогућа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена