РАДОВИ МЕЊАЈУ ТРАСЕ: Аутобуси 57 и 313 саобраћају измењено
СЕКРЕТАРИЈАТ за јавни градски превоз објавио је да ће због редова аутобуске линије 57 и 313 променити своје редовне путање.
Фото: Беоинфо
Линија 57 ће ићи измењеном трасом до 18. марта, а возило са бројем 313 до 20. јуна.
Због редовног одржавања Жарковачке улице, од раскрснице са Улицом Благоја Паровића до раскрснице са Улицом Београдског батаљона на Чукарици, аутобус са бројем 57 ће саобраћати измењеном рутом. Радови ће заузети цео коловоз на овој деоници, а почетна станица биће окретница "Баново брдо".
Такође, због асфалтирања и уређења Улице војводе Степе Степановића у Гроцкој возило 313 ће возити промењеном трасом од раскрснице са Врањском улицом до раскрснице са Забранском улицом.
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)