КОНТРОЛОРИ ЛЕТА У ПАНИЦИ ЗБОГ АВИОНА СА 155 ПУТНИКА: Драма на небу изнад Београда
ТОКОМ јучерашњег дана авион на лету Хамбург-Приштина извршио је принудно слетање у Београд.
Фото: Shutterstock
Како је изјавио министар у тзв. влади у Приштини Либурн Алију, путници који су остали на београдском аеродрому након хитног слетања авиона, одлетели су у току дана за Келн у Немачкој.
Алију је путем објаве на Фејсбуку рекао да је авиопревозник "Eurowing", који је кренуо из Хамбурга ка Приштини, био приморан да јуче током дана слети на београдски аеродром "Никола Тесла" из техничких разлога.
У авиону је, како се наводи, било 155 путника.
- Били смо у координацији са аеродромом у Приштини и координацији са авиопревозником Eurowings у вези са сигурношћу и добробити наших путника који су били на овом лету. Лет за повратак путника биће одмах организован од стране авиопревозника према процедурама које се примењују у оваквим случајевима. Детаљније информације у вези са случајем ћемо добити од авиопревозника Eurowings у наредним данима - написао је Алију на свом фејсбук профилу.
(Србија Данас)
Препоручујемо
АВИОН НА КРАЈУ ПИСТЕ ЕКСПЛОДИРАО: Преживело двоје, погинуло најмање 120 путника у Сеулу (ВИДЕО)
29. 12. 2024. у 07:36 >> 07:45
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)