АУТОБУСИ ИЗМЕЊЕНО ДО 10. ЈАНУАРА: Измена превоза у обреновачком насељу Звечка због изградње канализационе мреже

А. З. К.

12. 12. 2024. у 17:23

У УЛИЦИ Драга Вуковића Корчагина у Обреновцу почели су радови на изградњи канализационе мреже, а како је најављено они ће трајати до 10. јануара.

АУТОБУСИ ИЗМЕЊЕНО ДО 10. ЈАНУАРА:  Измена превоза у обреновачком насељу Звечка због изградње канализационе мреже

Фото: ЈКП Црница

Ови радови изводиће се по фазама, а до 25. децембра биће затворен део Улице 37 до Солунског фронта.

Како су најавили у Секретаријату за јавни превоз аутобуси 912, 912А, 912Б, 921 и 954 ове линије ићи ће измењеним трасама. На новим рутама биће успостављене два нова стајалишта "Звечка пољица" и "Цвеја Пушкара".

Током друге фазе радова планирано је затварање Улице Драга Вуковића Корчагина од Улице Солунског фронта до Радована Стублинчевића од 26. децембра до 10. јануара. Како је најављено линије јавног превоза и тада ће возити измењеним рутама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

РЕНОВИРАЛИ КУЋУ У БЕЛГИЈИ ПА ПРОНАШЛИ СКЕЛЕТ: Ово је младић с Балкана који је нестао пре 20 година