КЛИЗАЛИШТЕ У ДВОРИШТУ ШКОЛЕ: Уживање на леду за становнике Винче

Б.Б.

04. 12. 2024. у 13:51

У сусрет зимској чаролији и предстојећим новогодишњим празницима, другу годину заредом општина Гроцка отвара клизалиште у дворишту ОШ „Никола Тесла” у Винчи

КЛИЗАЛИШТЕ У ДВОРИШТУ ШКОЛЕ: Уживање на леду за становнике Винче

Фото: Општина Гроцка

 Клизање ће бити бесплатно за све суграђане и децу, а обогатиће предстојећу зимску сезону на територији ове општине.

Како наводе из општине, клизалиште у Винчи свечано ће бити отворено 9. децембра у 18 часова. Радно време је радним данима за школску децу је у термину од 9 до 15 часова, за грађане од 17 до 22 часа, а викендом од 13 до 22 часа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља