НА ЧУКАРИЦИ ЗАТЕЧЕНА 52 ИРЕГУЛАРНА МИГРАНТА: Дачић се хитно огласио након теренске провере (ФОТО)

26. 11. 2024. у 22:43

ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да су вечерас, полицијски службеници Управе за странце, у сарадњи са полицијским службеницима ПС Чукарица, поступајући по сопственим оперативним сазнањима да се у улици Боре Станковића на Чукарици налазе ирегуларни мигранти, извршили теренску проверу на наведеној адреси и том приликом на адреси затекли 52 ирегуларна мигранта.

НА ЧУКАРИЦИ ЗАТЕЧЕНА 52 ИРЕГУЛАРНА МИГРАНТА: Дачић се хитно огласио након теренске провере (ФОТО)

FOTO: Novosti

Вечерас су полицијски службеници Управе за странце, у сарадњи са полицијским службеницима ПС Чукарица, поступајући по сопственим оперативним сазнањима да се у улици Боре Станковића на Чукарици налазе ирегуларни мигранти, извршили теренску проверу на наведеној адреси. 

Том приликом на адреси су затечена 52 ирегуларна мигранта. У тренутку провере на лице места је пристигло такси возило, из којег су изашла четири лица, након чега се такси возило удаљило. Од стране патроле исто је сустигнуто. 

- Лица ће бити доведена у службене просторије Управе за странце. Следи даљи рад - изјавио је Дачић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!