БЕОГРАЂАНИ, СПРЕМИТЕ ЗАЛИХЕ ВОДЕ: Због радова, у две општине сутра ће бити суве славине
ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи на територији општине Звездара сутра од 8.30 до 18 часова без воде ће остати потрошачи на парној страни Устаничке (од Булевара краља Александра до Устаничке 180), Михаила Тодоровића, Олге Алкајал, Милића Ракића и Слободана Лале Берберског.
Фото: И. Маринковић
Истог дана, драгоцене течности неће бити у насељима и улицама Дражановац, Глумчево брдо, Радоја Благојевића, Спасовданској, Вучинцу и Милисава Горуновића у Барајеву. Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", за најнужније потребе за пијаћом водом биће обезбеђене ауто-цистерне.
Препоручујемо
ОСВОЈИЛИ ПРВА ТРИ МЕСТА: Ђаци школе "Дрво арт" неприкосновени у изради подних лампи
09. 03. 2026. у 12:10
ИСПОД ЦРТЕ 1.000 ДЕЦЕ: Листе чекања за упис у обданишта у Београду смањена 10 пута
09. 03. 2026. у 10:44
ИЗМЕНЕ ПРЕВОЗА У БЕОГРАДУ НА СКОРО МЕСЕЦ ДАНА ЗБОГ РАДОВА: Ево које се линије укидају
06. 03. 2026. у 17:11
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)