КРОВ ПРОКИШЊАВА, ОШТЕЋЕНЕ ИКОНЕ: Цркви Светог великомученика Димитрија у Љубинићу код Обреновца потребна обнова
Црква Светог великомученика Димитрија у селу Љубинић код Обреновца ове године обележава 90 година постојања.
Фото: Википедија
Старешина цркве, отац Марко Рафаиловић, каже да су прошле године урађени послови којима је спречено пропадање цркве због влаге.
У наредном периоду неопходно је обавити послове на реконструкцији црквеног крова који прокишњава, што доводи до оштећења икона, те је стога потребна помоћ како би се спасла ова српска светиња.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕДСЕДНИК ГО ОБРЕНОВАЦ ГРЧИЋ ОБИШАО РАДОВЕ : Зелена пијаца готова у року
07. 11. 2024. у 19:37
ГЕЈЗИР ИЗНЕНАДИО БЕОГРАЂАНЕ: Погледајте снимак који је запалио друштвене мреже (ВИДЕО)
08. 11. 2024. у 19:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)