ЗБОГ ПОЖАРА У ПРЕКИДУ ЖЕЛЕЗНИЧКИ САОБРАЋАЈ ИЗМЕЂУ НОВОГ БЕОГРАДА И ЗЕМУНА: На терену су ватрогасне јединице и стручне службе

Јована Шведић

12. 09. 2024. у 22:33

ВЕЧЕРАС у 21 сат, између железничких станица Нови Београд и Земун, машиновођа путничког воза који је саобраћао кроз Бежанијски тунел пријавио је пожар у тунелу.

ЗБОГ ПОЖАРА У ПРЕКИДУ ЖЕЛЕЗНИЧКИ САОБРАЋАЈ ИЗМЕЂУ НОВОГ БЕОГРАДА И ЗЕМУНА: На терену су ватрогасне јединице и стручне службе

Фото: Новости

Воз је безбедно и без проблема прошао кроз Бежанијски тунел.

Након тога, железнички саобраћај на деоници Нови Београд - Земун је обустављен.

На терену су ватрогасне јединице и стручне службе инфраструктуре железнице Србије, које раде на гашењу пожара.

Ово је створило потешкоће у функционисању саобраћаја возова у београдском железничком чвору, па се тренутно чекају возови на железничким станицама Београд Центар, Нови Београд и Земун.

Инфраструктура железнице Србије извињаца се путницима и корисницима услуга због кашњења у саобраћају возова.

БОНУС ВИДЕО:

МЕДВЕД НА АУТОПУТУ: Погледајте како десетине возача прати животињу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука