СОПОТ ДОБИЈА НОВУ САОБРАЋАЈНИЦУ: Спајају Кнеза Милоша са Улицом Јанка Катића
ОПЕРАТИВА Јавног комуналног предузећа и Градске општине Сопот започела је радове на пробијању новог пута који ће спојити улицу Кнеза Милоша са Улицом Јанка Катића у месној заједници Сопот.
ГО Сопот
У питању је деоница дужине 250 метара и ширине десет метара, која ће омогућити лакши приступ са главне улице грађанима Улице Јанка Катића, а са друге ће бити директан прилаз будућем насељу које ће се правити на тој локацији.
Тренутно машине на овој локацији уклањају земљу и зарасло шибље, након чега се се простор насути и спремити за асфалтирање.
На пробијању важне саобраћајнице ангажован је потребан број радника и неколико грађевинских машина, како би радови били што пре завршени.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)