МАРТОВСКО КУПАЊЕ НА АДИ: Најхрабрији јуче ускочили у Савско језеро
СЕЗОНА купања на Ади Циганлији почиње тек за неколико месеци, али то јуче није спречило неколико мушкараца да скину одећу и уђу у воду.
Фото: Принтскрин Инстаграм/ serbialive_beograd
Како се види на фотографији која је објављена на друштвеним мрежама, момци су одлучили да се "расхладе", те су у доњем вешу ушли у воду док су их пролазници гледали у чуду и фотографисали. "Купачи" су уживали у кратком брчкању по сунчаном дану и пријатних двадесетак степени. Иако су овакви призори чести, надлежни апелују на суграђане да не улазе у савско језеро пре званичног почетка сезоне купања, јер на Ади током зиме нема спасилаца, што може бити кобно за сваког ко се одлучи на овакву врсту забаве.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)