ПОЗНАТИ ЗЕМУНСКИ СПЛАВ ПОЧЕО ДА ТОНЕ: Сви почели да скачу, а онда је вода почела да улази

Novosti online

09. 07. 2023. у 00:17

ВЕЧЕРАС је на сплаву "Lemon Chilli" на Земунском кеју дошло до инцидента.

ПОЗНАТИ ЗЕМУНСКИ СПЛАВ ПОЧЕО ДА ТОНЕ: Сви почели да скачу, а онда је вода почела да улази

Део дунавске обале у Земуну, Фото П. Милошевић

Сплав је, према речима присутних, у једном тренутку почео да тоне, што је изазвало општу панику.

- Само је одједном вода почела да улази на сплав - рекао је за Курир један од присутних гостију.

Због тога је дошло до панике код великог броја посетиоца сплава, који су, што пре су могли, изашли напоље.

- Када је кренула песма 'Аеробик', сви су почели да скачу и тада је вода ушла - додаје сведок догађаја.

За сада нема информација да ли има повређених.

Подсетимо, ово није први сличан случај у Београду. Сплав "Фристајлер" је потонуо у Новогодишњој ноћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.

25. 02. 2026. у 07:31

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (4)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња