УГАШЕН ПОЖАР У ВРТИЋУ НА СЕЊАКУ: Ватра избила у кухињи - запалио се аспиратор
У ВРТИЋУ "Креативни замак" у београдском насељу Сењак данас је избио пожар, а интервенцијом ватрогасаца убрзо је угашен.
Д.Н.
Дојава да је примећен дим стигла је у 12.16 часова, а претпоставља се да је узрок пожара аспиратор у кухињи који се запалио.
На лице места стигла су два ватрогасна возила, а пожар је гасило осам ватрогасаца.
Интервенција је завршена око 13.15 часова.
Поједини београдски медији пренели су да је једна особа превезена у Ургентни центар јер се нагутала дима.
Препоручујемо
ПРЕВРНУО СЕ ШЛЕПЕР НА АУТО-ПУТУ КОД ПИРОТА: Преусмерен саобраћај ка бугарској граници
07. 07. 2023. у 14:08
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)