НЕВРЕМЕ СЕ СРУЧИЛО НА БЕОГРАД: Грмљавина стиже у све делове града, ови делови први на удару (ВИДЕО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролшки завод Србије (РХМЗ) упозорио је на локално обилне пљускове са грмљавином за подручје Београда.
Фото: Твитер принтскрин/Катарина
- У наредних сат времена у западним и југозападним деловима Београда (на потезу од Батајнице до Степојевца) локално обилни пљускови са грмљавином и количином кише од 10 до 30 милиметара за кратко време, локално и више - наводи се у хитном упозорењу РХМЗ.
Најјачи удар очекује се око и после поноћи, а први на удару овог система наћи ће се Сурчин, Батајница, Земун и Нови Београд, односно делови града са леве стране Саве, а потом и остали делови града, па и сам центар Београда. Локално се очекују веома обилни пљускови, при чему би у веома кратком временском интервалу пала и већа количина падавина у појединим деловима града.
Након Београда, овај систем наставиће свој пут даље према истоку, односно преко севера Шумадије и југа Баната ка Подунављу.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКУЛАРНИ СНИМЦИ КИТОВА - Дивови код обала Аргентине припремају се за доношење младих на свет
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
САКРАЛНО НАСЛЕЂЕ СРБА У МАЂАРСКОЈ: Изложба Владимира Марковића побрала симпатије београдске публике (ФОТО)
08. 06. 2023. у 15:51 >> 15:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)