ИЗДАО СВОЈ СТАН, ПА СЕ "УСЕЛИО" НА СТЕПЕНИШТЕ: Муке са комшијом у згради на Петловом брду
СТАНАРИ једне зграде на Петловом брду имају проблем са комшијом. Како су се пожалили на друштвеним мрежама, младић који живи у овој згради наводно је издао свој стан и сада спава и "живи" на степеништу ове вишеспратнице већ неко време.
Фото: Printscreen
Комшије се жале да их узнемирава и уништава зграду, те тврде да је све време пијан и под дејством опијата.
- Пријавили смо га полицији, која га је одвела у болницу "Лаза Лазаревић", а када је пуштен, он је свој лекарски извештај убацио у свако сандуче. Узнемирени смо и не знамо коме да се обратимо, он има психичке проблеме, а полиција не реагује - рекли су огорчени станари.
На фотографијама које су поставили на друштвене мреже, види се како је младић направио "стан" на степеништу. Поставио је душек на којем спава а изнад њега се налази вешалица са одећом.
Препоручујемо
ИЗМЕНА ТРАСЕ НА ДВЕ ЛИНИЈЕ ЈАВНОГ ПРЕВОЗА: Од сутра почињу радови у овом делу Београда
25. 02. 2026. у 17:19
ШКОЛИЦА ЕНГЛЕСКОГ ЗА ОСНОВЦЕ: Бесплатан програм за најмлађе Вождовчане
25. 02. 2026. у 15:49
ВАЖНО ЗА ВОЗАЧЕ: Ноћас од 22 до сутра у 5 сати ујутру биће затворена Газела
24. 02. 2026. у 14:57
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)