ПРВИ ДЕО МИЛЕШЕВСКЕ УЛИЦЕ ГОТОВ ДО НЕДЕЉЕ: Обнова једне од најпрометнијих врачарских саобраћајница одвија се у фазама
ПРВА фаза радова на реконструкцији Милешевске улице на Врачару, од Жичке до Београдског драмског позоришта (Окретница Црвени крст) биће завршена до краја недеље.
Посао се обавља од Жичке до БДП, Фото Д. Миловановић
Радови на комплетном уређењу ове важне саобраћајнице биће завршени за око месец дана.
Након прве фазе одмах се прелази на потез од окретнице Црвени крст до Сквера Милене и Гаге. Путарима наруку иде и лепо време, тако да уређење напредује планираном динамиком.
- И на другом делу биће потпуна реконструкција, са великим дубинским ископом од готово метар - рекао је градски менаџер Мирослав Чучковић.
Трећа фаза реконструкције Милешевске улице биће од Сквера Милене и Гаге до Трнске улице, код Каленић пијаце.
- Она ће захтевати мању врсту радова, с обзиром на то да су тамо подлога и инсталације у доста добром стању - каже Чучковић.
Препоручујемо
Првог викенда у децембру „Чистоћа“ бесплатно транспортује кабасти отпад
05. 12. 2025. у 10:00
ИЗБЕГАВАЈТЕ ОВЕ ПРАВЦЕ У БЕОГРАДУ! Поподневни шпиц узео маха! (ФОТО)
04. 12. 2025. у 16:31
Обавештење о ванредним активностима ЈКП „Градска чистоћа“ за 04. децембар
04. 12. 2025. у 10:00
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)