КРАЈ ДРАМЕ У КЛИНИЧКОМ ЦЕНТРУ СРБИЈЕ: Мушкарац који је претио да ће скочи сам сишао и ушао у возило хитне помоћи
ДРАМА у Клиничком центру Србије, где је мушкарац претио да ће да скочи са зграде топлане, срећно је завршена.
Фото: pixabay
Мушкарац је сам сишао са димњака и ушао у возило хитне помоћи.
Све је почело око 20.30, када је пријављено да се на згради Топлане налази човек који прети да ће да скочи.
Убрзо по пријави на лице места стигли су полиција, хитна помоћ и ватрогасци. Убрзо је постављен и душек у случају да се мушкарац одлучи на скок.
Срећом, он је одустао од намере. Према незваничним информацијама, прво је био на трећој платфирми, па је сишао на нижу, а онда се поново вратио на трећу.
Затим је сишао са димњака и ушао у кола хитне помоћи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕДСТАВЉАЈУЋИ СЕ КАО ГЕОМЕТРИ И КОМУНАЛЦИ: Момак и девојка пљачкају грађане Сурчина
29. 07. 2022. у 15:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)