САЈАМ ХОРТИКУЛТУРЕ У ГРОЦКОЈ: Програм у центру Грочанске чаршије све до недеље

11. 05. 2022. у 21:02

ГРАДСКА општина Гроцка и Јавно Предузеће „Пијаце и зеленило“ Гроцка нам и ове године организује манифестацију Сајам хортикултуре под називом "Разнобојно цвеће лепше мирише".

САЈАМ ХОРТИКУЛТУРЕ У ГРОЦКОЈ: Програм у центру Грочанске чаршије све до недеље

Privatna arhiva

Сајам ове врсте се у "Грочанској чаршији" одржава по шести пут, и обухвата ревијалну, продајну и такмичарску изложбу цвећа, џемова, меда, воћа, пролећних плодова, али и домаће радиности, грнчарије и других занатских рукотворина.

На Грочанској чаршији можете видети разнобојно цвеће, народне умотворине вредних руку Удружења жена са територије општине Гроцка као и гошћа које сваке године радо се одазивају учешћу.

Сајам је отворен до недеље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена