МУШКАРАЦ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН НА ЗВЕЗДАРИ: Упао у необележену рупу код градилишта
НА Звездари је синоћ у 21 час, у улици Луке Вукаловића, 59. годишњи мушкарац упао у необележену рупу код градилишта, дубоку око 10 метара, и задобио тешке телесне повреде - серијски прелом ребара и фрактуре екстремитета, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Фото: Д. Балшић
Он је колима хитне помоћи, у свесном стању, превезен у Ургентни центар на реанимацију.
Догодила се једна саобраћајна несрећа у 21.15, на углу Булевара краља Александра и Улице Браће Крсмановића, у којој је једна жена задобила прелом надлактице.
Током ноћи је дежурала 21 екипа и обавила укупно 88 интервенција, од чега 13 на јавним местима.
Било је неколико интервенција на јавним местима због интоксикације алкохолом, а све такве случајеве екипе Хитне помоћи превозиле су на детоксикацију у ВМА.
Како је речено Танјугу у служби Хитне помоћи, протекле ноћи су извршена три интерклиничка траспорта ковид пацијената, али ни један пацијент са симптомима ковида-19 није вожен у Инфективну клинику КСЦ.
Као и претходних ноћи, у великом броју су се јављали хронични болесници, највише хипертензичари и кардиоваскуларни пацијенти због бола у грудима, астматичари и особе са психијатријским поремећајима.
Препоручујемо
ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ КАМИОНЏИЈЕ: Шлепер се преврнуо на ауто-путу код „Наиса“
22. 04. 2022. у 10:48
ПРЕВРНУО СЕ КАМИОН КОД НИША: Повређени младић пребачен у Ургентни центар
22. 04. 2022. у 10:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)