КВАР НА ТОПЛОВОДУ: Без грејања на Видиковцу до поподневних сати

ЗБОГ квара на топловоду у Улици Видиковачки венац 8, данас у 8 часова прекинута је испорука топлотне енергије корисницима у Суседградској од 2 до 43, Видиковачки венац од 8 до 14б и Вељка Радмановића 9,11,22,24 и 30.

КВАР НА ТОПЛОВОДУ: Без грејања на Видиковцу до поподневних сати

Фото Н. Фифић

- Екипе за хитне интервенције су на терену и очекује се да ће потрошачи у делу ових улица грејање добити у поподневним часовима - рекли су у "Београдским електранама".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!