РУШАЊ СУТРА БЕЗ ВОДЕ: Планирани радови на Чукарици
ЗБОГ планираних радова на овјектима београдског водовода и канализације на територији општине Чукарица, сутра од 7 до 17 часова без воде ће остати потрошачи у насељу Рушањ.
Д.Н.
Такође, драгоцене течности неће бити у Улици Јеличићев венац у Сремчици. Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", за најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто - цистерне, те апелују на потрошаче да припреме залихе.
Препоручујемо
УМРЛО ВИШЕ ЖЕНА: Статистика о преминулима у Београду, ево када је смртност била највећа
11. 03. 2026. у 12:11
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)