ПАЗИТЕ СЕ ПРЕВАРЕ: Упозорење "Паркинг сервиса" - Ако добијете на кућну адресу овакве казне, никако их не плаћајте! (ФОТО)
ЈКП "Паркинг сервис" поднеће кривичну пријаву против НН лица, које је штампало и на адресе Београђана, али и становника других градова у Србији, послало лажне налоге за плаћање дневних паркинг карата са жиро рачуном овог предузећа, који се не користи у те сврхе.
Фото Архива
Лажно обавештење стиже на кућну адресу као допис од једне београдске адвокатске канцеларије, у ковертама са старим логоима Радио - дифузне агенције или "Информатике" из Новог Сада, која се као пуномоћник "Паркинг сервиса" наводно обраћа људима због дуговања за неплаћену дневну карту за паркинг и то за износ од 1.870 динара.
- Обавештење је у форми која се некад слала и не садржи неопходне податке о електронској дневној паркинг карти, без датума, регистарског броја возила, места издавања, ни тачне адресе "Паркинг сервиса", упозоравају из овог комуналног предузећа. - Писма су добили и грађани који немају возачке дозволе, нити су икад имали возило у свом власништву. Оштро осуђујемо оне који на овакав начин желе да прибаве противправну корист и наруше углед предузећа.
И адвокатска канцеларија, са чије адресе су стигла обавештења, потврдила је да се ради о превари и случај су одмах пријавили полицији. Надлежни из ЈКП "Паркинг сервис" апелују на суграђане да провере све податке, уколико на кућну адресу добију писмо да треба да плате дневну паркинг карту.
ЈКП ПАРКИНГ СЕРВИС
Уколико обавештење нема све податке, суграђани се могу позвати оперативни центар "Паркинг сервиса" на 011/30-35-400.
Препоручујемо
ОВАКО ВАРАЈУ КУПЦЕ: Прикривањем, заменом, разблаживањем састојака произвођачи хране стичу већу зараду
29. 10. 2021. у 00:32 >> 00:36
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ: Уколико добијете ову поруку одмах је обришите!
26. 07. 2021. у 16:00
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)