ДРАМА У БЕОГРАДСКОМ КАФИЋУ: Младић рушио све пред собом, демолирао локал (ВИДЕО)
НА ДРУШТВЕНИМ мрежама се појавио снимак на ком се може видети како мушкарац у једној кафетерији у Београду баца инвентар који је стајао на полицама овог кафића.
Фото: Инстаграм/Мој Београд
"Седео је и пио кафу, устао у једном тренутку и само почео да баца све", наводи се у опису снимка на Инстаграм профилу "Мој Београд".
На снимку се може приметити да је у кафићу настао општи хаос, на поду су се нашле чаше и кафе, а било је и поломљеног стакла.
Једна од радница је успела да изгура из кафића мушкарца који је направио инцидент, а остали посетиоци, видно узнемирени, склањали су му се с пута.
Након што је срушио још инвентара код улаза кафића, непознати насилник који је на лицу носио црну маску је напустио објекат и одшетао. Није познато када је тачно настао овај снимак, као ни шта је претходило инциденту.
БОНУС ВИДЕО:
РАЈКОВА ПЕЋИНА: Више од два километра дворана и ходника испуњених прелепим "накитом"
Препоручујемо
КОЛАПС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Пукла цев у Савској улици, не саобраћају трамваји (ФОТО/ВИДЕО)
12. 02. 2022. у 16:11
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (1)