ЕМУЛЗИЈА ОТАПА ЛЕД: "Градско стамбено" дели средство за одмрзавање испред улаза
ЈП "Градско стамбено" обезбедило је залиху емулзије за спречавање смрзавања прилаза зградама. Средство потпуно бесплатно суграђани могу да преузму у радној јединици на Вождовцу у Заплањској улици.
Privatna arhiva
Станари средство могу да преузму уторком, средом и четвртком од 10 до 12 часова. Разлог због ког у само једној јединици чувају залихе је практичан - због магацинског простора који је доступан у Заплањској улици.
За разлику од индустријске соли, емулзија нема штетног утицаја на површине које се третирају и вишеструко је ефикаснија за одлеђивање површина, нема никакав мирис а делује и на екстремно ниским температурама, чак до -50 степени Целзијусове скале.
Препоручујемо
ПРОГРАМ ЗА ШКОЛАРЦЕ: Савски венац организује радионице током летњег распуста
08. 06. 2026. у 15:42
ЛЕПЕ ВЕСТИ ЗА БЕОГРАЂАНЕ: Познат датум када почиње сезона купања на Ади Циганлији
08. 06. 2026. у 15:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПРЕМНИ СМО ДА УПОТРЕБИМО НУКЛЕАРНО ОРУЖЈЕ: Стигло жестоко упозорење две државе
РУСИЈА и Белорусија спремне су да употребе сва расположива средства, укључујући и нуклеарно оружје, ради заштите Савезне државе, изјавио је заменик министра спољних послова Русије Михаил Галузин.
09. 06. 2026. у 07:54
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)