ПРОСЛАВИЛИ 15. РОЂЕНДАН: Центар за развој каријере Универзитета у Београду обележио мини јубилеј
ЦЕНТАР за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду прославио је 15. рођендан.
Универзитет у Београду
- Центар за развој каријере један од најактивнијих и искључиво усмерен ка студентима, од уписа до дипломе и запослења - рекао је проф. др Дејан Филиповић, проректор за наставу УБ.
- Резултати Центра превазилазе 15 година, јер су установили манифестације попут "Кадар да будем кадар" или "Припреми се, упиши се" у којем је само ове године учествовало 115 матураната који су добили директну подршку.
Добар пример је и БГ пракса са одзивом више од 2.000 студента који су били на пракси у органима Града Београда.
Кључна улога Центра је да помаже студентима Универзитета у Београду у развоју оних знања и вештина које ће им бити од значаја током студирања и при запошљавању, да им помогне у стицању радног искуства током студирања, као и да их припреми за успешни прелазак на следећи ниво развоја каријере након дипломирања.
Препоручујемо
СНИМАК ИЗ ВИШЊИЧКЕ БАЊЕ РАЗБЕСНЕО ЈАВНОСТ: "Ово је изузетно опасно..." (ВИДЕО)
13. 03. 2026. у 09:26
УМРЛО ВИШЕ ЖЕНА: Статистика о преминулима у Београду, ево када је смртност била највећа
11. 03. 2026. у 12:11
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)