САМО БАХАТО: Попео се на тротоар и паркирао џип на аутобуском стајалишту (ФОТО)
БАХАТИ возачи свакодневна су појава у Београду, нарочито када је у питању паркирање.
Фото: Твитер/@DeniVojvoda
На друштвеним мрежама пре два дана је осванула слика коју је послао један незадовољни становник Београда.
На фотографији се може видети непрописно паркиран аутомобил марке "хамер", који стоји насред аутобуског стајалишта! Возач је свој "хамер" паркирао у Таковској улици, код броја 33, немарећи за прописе нити за пешаке.
Коментари на ову слику су били разни. Док су људи су већином критиковали овакав поступак власника аутомобила, било је оних који су позивали да му се следећи пут избуше гуме.
"Скакање по хауби, бушење гума, шечер у резервоар, разбијање свих стакала и онда" "Како би му "скакао по крову, директно из буса", "У оваквим ситуацијама пожелим да имам супер снагу да му ауто преврнем на кров", "Хахахаах какво пи*ање по сиротињи", само су неки од коментара на друштвеним мрежама.
(Мондо)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЈАЧИ ОД ЗАКОНА? Пратила га полиција са ротацијом, он дао гас и – побегао! (ВИДЕО)
24. 11. 2021. у 22:30
НЕСРЕЋА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Аутобус ударио девојку, пребачена у болницу
22. 12. 2021. у 17:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (5)