У ПРЕКИДУ САОБРАЋАЈ БГ ВОЗА: Обустава на делу пруге од Ресника до Младеновца
САОБРАЋАЈ возова из система БГ воза на делу пруге од Ресника до Младеновца и од Ресника до Лазаревца тренутно је у прекиду.
Фото И. Маринковић
Како је објављено на сајту градског Секретаријата за јавни превоз, ради се на отклањању сметњи на инфраструктурним капацитетима, после чега ће саобраћај поново бити успостављен.
БОНУС ВИДЕО - СЛУЖБЕ НА ТЕРЕНУ: Снег веје у Београду - овако изгледају улице
Препоручујемо
СТОПИРАН САОБРАЋАЈ НА ВИДИКОВЦУ: Снег наставља да прави проблеме у Београду (ФОТО)
13. 12. 2021. у 10:49 >> 12:19
НОВИ ДЕТАЉИ ХАОСА НА ВОЖДОВЦУ: Комшије испричале како је камион упао у рупу (ФОТО)
13. 12. 2021. у 10:25
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)