ГРАДЕ УЛИЦУ У МЛАДЕНОВЦУ: Нова саобраћајница од 435 метара

ИЗМЕЂУ улица Славка Манојловића, Црквене и Џуџине у Младеновцу биће изграђена нова саобраћајница.

ГРАДЕ УЛИЦУ У МЛАДЕНОВЦУ: Нова саобраћајница од 435 метара

Privatna arhiva

 Како је најавио градоначелник Београда Зоран Радојичић, ускоро почиње изградња Улице 159.нова, а вредност радова за изградњу је око 43 милиона динара, а укупна дужина је 435 метара.

- Пројектом је обухваћена и кишна канализација по постојећим саобраћајницама, од раскрснице улица 159.нова и Џуџине до Улице краљице Марије - рекао је Радојичић. - Изградња ове улице довешће до знатно бољег фукционисања саобраћаја у овом делу града.

Прва деоница од 250 метара почињаће код Улице Славка Манојловића до Црквене, док ће други део ићи до Џуџине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ЛУДИЛО У ГРАДУ ДИЈЕГА МАРАДОНЕ! Наполи нациљао Душана Влаховића као прво летње појачање