АКО САМ ЖЕНА, НИСАМ КОЊ: Бесплатна позоришна представа у "Божидарцу"
БЕСПЛАТНА позоришна представа "Ако сам жена, нисам коњ" одржаће се у четвртак, 9. децембра, од 20.00 часова у Центру за образовање и културу "Божидарац".
Божидарац
Посетиоци ће бити у прилици да погледају урнебесну комедију о девојци која тражи оног правог и баби која је тера да се уда. Главну улогу игра глумица Ана Познановић, а режију потписује Јован Љубеновић.
- Искрена исповест коју ће свака жена разумети и над којом ће се сваки мушкарац замислити, али уз коју ће се и једни и други слатко смејати. Комедија која открива све женске "муке", непрекидну борбу са целулитом, депилацијом и очекивањима фамилије - наводи се у најави представе.
Препоручујемо
ОВАКО СЕ ПОНАШАЈУ САМО ИСТИНСКИ СРЕЋНИ ЉУДИ: 8 начина понашања који олакшавају живот
20. 06. 2026. у 12:18
ОД ДАНАС ИЗМЕНЕ ЛИНИЈА ГРАДСКОГ ПРЕВОЗА ЗБОГ РАДОВА: Земун, Нови Београд и Врачар
20. 06. 2026. у 08:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)