ЛЕКАР МОРА ДА ИМА ДУШУ: Поезија и стихови белих мантила у општини Вождовац
У СВЕЧАНОЈ сали општине Вождовац, вечерас у 18 часова, ће бити организовано литерарно вече и отварање самосталне изложбе "Лекар мора да има душу".
Општина Вождовац
Љубитељи писане речи имаће прилику да се упознају са поезијом др Невенке Величковић, в. д. директора Дома здравља "Вождовац" и др Мирољуба Јеремића, лекара у пензији.
Стихове из књиге др Јеремића "Сродној души с љубављу" говориће драмски уметник Драган Петровић Пеле, а новинарка РТСа Драгана Ракочевић казиваће поезију др Величковић из књиге "У пепелу нада". Изложби ће присуствовати и певачица народних песама Милица Милисављевић Дугалић и Дејан Ађанчић, музички извођач.
У наставку вечери биће отворена седма самостална изложба др Јеремића, а посетиоци ће моћи да је виде све до 16. децембра.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"
Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.
27. 07. 2026. у 15:35
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)