"БЕОГРАД ПОБЕЂУЈЕ": Весић најавио боље водоснабдевање за насеље Сенаја

17. 10. 2021. у 18:13

ЗАМЕНИК градоначелника Горан Весић путем своје покретне канцеларије посетио је насеље Сенају у оквиру данашње посете општини Младеновац.

БЕОГРАД ПОБЕЂУЈЕ: Весић најавио боље водоснабдевање за насеље Сенаја

Фото: Беоинфо

Претходно је са сарадницима и волонтерима посетио насеље Међулужје, Кораћицу и манастир Павловац где је разговарао са мештанима и свештенством у превазилажењу проблема.

– На крају данашње посете Младеновцу обишао сам Сенају. Обавестио сам грађане да ће до краја децембра почети копање бунара који ће омогућити да буду боље снабдевени водом као и да смо завршили пројекат новог водовода за село. Рекао сам локалном комуналном предузећу да људима подели канте за ђубре јер ми није јасно зашто то до сада није урађено. Обећао сам да ће им Град уредити једно дечије игралиште чим обезбеде локацију као и да ћемо да уредимо школу. Београд побеђује! – истакао је Весић на свом Фејсбук профилу.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - ВУЧИЋ У ЈАГОДИНИ: Обећање председника Јагодинцима

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ИДЕАЛНЕ ЗА ПОСТ: Ове намирнице обавезно уврстите у исхрану, а ево које су строго забрањене