ОБИЛАЗАК СТЕПИНЕ КУЋЕ: Општина Вождовац организује посете у оквиру Дана европске баштине
МУЗЕЈСКУ поставку која чува успомену на заточенике и жртве Бањичког концентарционог логора из Другог светског рата суграђани ће моћи да обиђу у суботу 18. септембра у оквиру Дана европске баштине.
Фото: Архива
Истог дана организованје и обилазак родне куће војводе Степе Степановића у Кумодражу.
- Због ограниченог броја посетилаца и епидемиолошке ситуације, молимо вас да се за обилазак пријавите на имејл: go.vozdovac@gmail.com. Организован је полазак аутобусом у 10 часова испред зграде Општине Вождовац - наводе у Општини.
Препоручујемо
БУРМА ЧЕКА ВЛАСНИКА: Наша суграђанка, Рускиња са Лекиног брда, пронашла венчани прстен
10. 02. 2026. у 18:26
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (1)