ОСВЕЖИЛИ МОБИЛИЈАР НА ЗАБРАНУ: Уређење обреновачког купалишта
ТОКОМ протеклог викенда, на популарном обреновачком излетишту Забран, радници Јавног предузећа за заштиту и унапређење животне средине уређивали су мобилијар.
ГО ОБРЕНОВАЦ
Према речима директора Светозара Андрића, ова акција организована је поводом Светског дана заштите животне средине.
- У септембру ћемо наставити са садњом младица, а ове године пошто је садња прошла ми смо решили да 5. jун обележимо на тај начин што ћемо почети да сређујемо сва наша заштићена природна добра. Овде је у току једна врста радова, док смо у петак средили читав мобилијар у "Јозића колиби" - изјавио је Андрић.
Он је следећу акцију најавио на излетишту "Перило" која ће се одвијати током следеће недеље.
Препоручујемо
БЕОГРАД ДОБИО НОВИ СИМБОЛ: Постављен нови сат на кружном току на Тргу Републике
22. 02. 2026. у 08:45
ОД "ХАЈДУКА" ДО КНЕГИЊА МИЛИЦЕ И ЈЕФИМИЈЕ: Културни догађаји у Обреновцу
21. 02. 2026. у 12:29
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)