ОЧЕКУЈЕ СЕ ОБУСТАВА САОБРАЋАЈА: Данас радови на ауто-путу у смеру петља "Аеродром" - петља "Београд"
НА ауто-путу Е-75 (градски део), данас од 9 до 16 часова, у смеру петља "Аеродром" - петља "Београд", радови на демонтажи старих портала.
Фото: Д. Балшић
У зони радова за саобраћај ће бити затворена зауставна и возна саобраћајна трака, док ће се саобраћај одвијати претицајном саобраћајном траком са краткотрајним обуставама до 15 минута, саопштило је ЈП "Путеви Србије".
На обилазници око Београда, петљи Остружница - петља Орловача, у смеру ка Бубањ Потоку, до 16. јула радови на замени еластичне одбојне ограде у разделном појасу.
У зони радова саобраћај се одвија десном (возном) саобраћајном траком.
Инђија - Нови Сланкамен, до 14. јуна радови на реконструкцији коловозног застора. У току извођења радова, саобраћа се одвија наизменичним пропуштањем возила.
Бистрица - Пријеворац, до 10. јуна од 7 до 15 часова, радови на одржавању, уз повремене обуставе саобраћаја једног смера.
Мланча-Ушће, у месту Раленовићи, до 11. јуна, двократно у периоду од 10 до 12 и од 14 до 16 чсова, доћи ће до обуставе саобраћаја због бетонирања темеља (санација од поплава).
Према информацијама Управе граничне полиције у 07.15:
-на граничном прелазу Хоргош, Келебија и Батровци, задржавање на излазу за теретна моторна возила је 120 минута,
-На граничном прелазу Шид, задржавање на излазу за теретна моторна возила је 60 минута.
На осталим граничним прелазима нема дужег задржавања за све категорије возила.
Препоручујемо
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)