BESPLATAN PARKING ZA PRAZNIKE: 15. i 16. februara parkiranje u Beogradu se neće naplaćivati
JKP "Parking servis" saopštio je da se za vreme obeležavanja Dana državnosti Srbije parkiranje neće naplaćivati u ponedeljak i utorak, 15. i 16. februara.
Foto: P. Milošević
Sa redovnom naplatom parkiranja nastavlja se u sredu, 17. februara.
Preporučujemo
KAKO REŠITI PROBLEM PARKIRANjA U PRESTONICI (5): Neophodan pouzdan javni prevoz
10. 10. 2020. u 15:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)