DRUGAČIJI PREVOZ ZA VIKEND: Izmene na tramvajskim linijama, pojedine neće raditi
ZBOG isključenja napona u tramvajskoj mreži, u zoni raskrsnica Nemanjine i Resavske sutra i u nedelju će od sedam do 22 sata doći do promene režima rada linija javnog prevoza.
Foto Z. Jovanović
Tramvajske linije 7 i 9 se ukidaju, a pojačavaju se linije 6, 11L i 14. Tramvaj 12L će ići od Banovog brda do Pristaništa preko Mosta na Adi i Starog savskog mosta.
- Uspostavlja se privremena tramvajska linija 14L (Omladinski stadion - Banjica), kao i privremena autobuska linija 7A (Trg Slavija - Blok 20).
Trasa linije u smeru ka Bloku 20 je sledeća: Trg Slavija, Nemanjina, Savski trg, Karađorđeva, Zemunski put, Vladimira Popovića, Blok 20, a u smeru ka Trgu Slavija: Blok 20, Vladimira Popovića, Interna saobraćajnica pored hotela "Hajat", Milentija Popovića, Bulevar Mihajla Pupina, Sajmište, Zemunski put, Karađorđeva, Savski trg, Nemanjina, Trg Slavija - navodi u Sekretarijat za javni prevoz.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)