EVO GDE JE BILA MAJKA KADA SE DEVOJČICA OTROVALA: Novi detalji užasa u Lazarevcu, Centar za socijalni rad preuzima četvoro dece

DEVOJČICA (3) otrovala se alkoholom u kući u Lazarevcu, a bez svesti ju je pronašao njen komšija. Kako se saznaje, njena majka je u tom trenutku bila u bolnici.

ЕВО ГДЕ ЈЕ БИЛА МАЈКА КАДА СЕ ДЕВОЈЧИЦА ОТРОВАЛА: Нови детаљи ужаса у Лазаревцу, Центар за социјални рад преузима четворо деце

Foto: M. Anđela/Profimedia

Kako se saznajemo, Centar za socijalni rad preuzima njeno četvoro dece - dva sina i dve ćerke.

- Majka je već tri dana u bolnici, a policija je po dolasku na lice mesta zatekla četvoro dece Najstariji sin ima 13 godina, a najmlađa je devojčica koja se otrovala alkoholom - navodi izvor.

Slučaj je preuzelo Osnovno javno tužilaštvo u Lazarevcu.

Podsetimo, devojčica je dovedena u pratnji oca u bolnicu, a navodno ju je pronašao komšija u nesvesnom stanju kada je došao u kuću u kojoj je ona bila potpuno sama.

- Policija je obaveštena da je devojčica u jako teškom stanju i životno ugrožena, a nju je navodno majka ostavila samu u kući. Devojčica ima i braću i sestre, ali oni u trenutku užasa nisu bili kod kuće. Bili su negde s majkom. Inače, devojčicini roditelji su razvedeni - kaže izvor "Blica" i dodaje:

- Policija je obavila informativni razgovor s ocem i naloženo je prikupljanje svih potrebnih obaveštenja kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog događaja.

(Blic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GURNUO ME JE I OTERAO KUĆI Goca Lazarević doživela stravično poniženje na veselju, na nju nasrnuo muškarac - Trčala sam i plakala