“Бунтовници“ у Србији
08. 01. 2008. у 18:39
Познати мексички продуцент и менаджер Педро Дамјан открива да ће најпопуларнија латиноамеричка поп група РБД, односно јунаци серије „Бунтовници“, ове године одржати концерт у Србији
Познати мексички продуцент и менаджер Педро Дамјан открива да ће најпопуларнија латиноамеричка поп група РБД, односно јунаци серије „Бунтовници“ (емитује се на телевизији Хепи), ове године одржати концерт у Србији.
- Крајем маја крећемо на европску турнеју. Први концерт одржаћемо у Шпанији, а потом долазимо у Србију, где су „Бунтовници“ веома
популарни - каже Дамјан.
GD
09.01.2008. 19:37
Super shto dolaze! Samo josh da kazhu tachan datum!!!!!!!!
Jedva cekam da dodju,samo da objave koji ce to biti datum i wrh!!!
kad ce doci??!maite je rekla 20 juna ali na njihovom sajtu nista ne pise!hajde javite!
Hvla Bogu da dolaze!!!!!!Ja njih OBOZAVAM, pogotovo Dulce i Chrisa(Uckera)!!!!!!!Idem na njihov koncert, vec sam kupila karte, jedva cekam da vidim uzivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментари (4)