Крстајић: Деловали смо као тим, треба бити задовољан; Тадић: Лош терен нам није дозволио да превише играмо фудбал

Бета

11. 10. 2018. у 23:10

Селектор фудбалске репрезентације Србије Младен Крстајић рекао је после вечерашње победе над Црно Гором да су најбитнија освојена три бода и да треба бити задовољан игром

Крстајић: Деловали смо као тим, треба бити задовољан; Тадић: Лош терен нам није дозволио да превише играмо фудбал

Младен Крстајић

Селектор фудбалске репрезентације Србије Младен Крстајић рекао је после вечерашње победе над Црно Гором да су најбитнија освојена три бода и да треба бити задовољан игром.

"Најбитније је да смо победили утакмицу. Морам да честитам играчима на коректној и исцрпној борби 90 минута. Из другог дела било је момената које морамо да исправимо, али реално смо били били бољи. Могли смо да постигнемо још који гол, али треба бити задовољан с овим", рекао је Крстајић.

Србија је вечерас у Подгорици победила Црну Гору са 2:0 у трећем колу Групе четири Лиге нација.

Екипу Младена Крстајића у недељу очекује утакмица против Румуније у четвртом колу Групе четири.

"Сигурно ће бити тешко, али идемо да направимо што бољи резултат. Да у новембру одиграмо званично или незванично једну пријатељску утакмицу", рекао је Крстајић.

Стрелац оба поготка за Србију био је Александар Митровић који је истакао да му је драго што су његови голови били довољни за тријумф.

"Драго ми је што су вечеарс моји голови били довољни за победу. Мислим да смо тактички одиграли зрелу утакмицу, затворили смо све прилазе голу, отерали смо Јоветића од гола... Мислим да смо могли још неки гол да дамо, али ово је добар резултат, мислим да смо заслужено победили", рекао је Митровић.

Он је додао да је Србија у првом мечу против Румуније показала да је квалитетнија екипа и да у Букурешт путује по три бода.

Капитен Србије на вечерашњој утакмици Душан Тадић рекао је да екипа треба да иде утакмицу по утакмицу и да ће само тако обезбедити прво место.

"Права борбена утакмица. Терен нам није дао могућност да покажемо превише фудбал, ни ми, ни они. Показали смо да имамо пуно жеље и борбености. Показали смо да имамо већи квалитет од њих", рекао је Тадић.


Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (5)

Zigezaga

12.10.2018. 00:01

dakle ne trebaju nam vise ni Kolarov ni Matic..ovi momci odigrase solidnu partiju..bravo ovog puta Srbijo

buduci prvaci sveta

12.10.2018. 00:12

Овај тим под диригентском палицом искусног Крстајића биће шампион света у тенису.

Zavarov

12.10.2018. 01:10

kolarov nikad ne bi pretrco stojkovica ko rodic...ko misli da bi laze samog sebe...

Nikola Kostić

12.10.2018. 08:54

Moj Arsenal iz ulice igra gradsku ligu, i ove bi oduvao sa sve selektorom!