Милојевић: Ово није Звезда коју сањам, бићемо бољи

Тањуг

11. 07. 2018. у 21:05

Завршено је прво полувреме, имамо реванш у Београду. Желели смо лак и брз гол који би нам донео мирнију ситуацију, али нисмо успели. Идемо даље - рекао је тренер шампиона Србије

Милојевић: Ово није Звезда коју сањам, бићемо бољи

Владан Милојевић фото: М. Вукадиновић

Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић признао је да његов тим вечерас није био на свом нивоу у ремију против Спартакса (0:0) у Риги, али да верује да ће у реваншу одиграти знатно боље како би се пласирао у 2. коло квалификација за Лигу шампиона.

- Завршено је прво полувреме, имамо реванш у Београду. Био нам је план да победимо, имали смо доста шанси, противник се бранио и сем оне грешке у финишу нису припретили. Желели смо лак и брз гол који би нам донео мирнију ситуацију, али нисмо успели. Идемо даље - рекао је Милојевић на конференцији за медије у Риги после утакмице.

Он је додао да екипа мора да буде боља у дуелу у Београду.

- Видело се и по другим резултатима у квалификацијама о каквим екипама се ради (победа Судуве над АПОЕЛ-ом 3:1 прим. аут). Стартакс је првак своје земље, има квалитет и тежак су противник - казао је Милојевић.

Према његовим речима, екипа још није уиграна и тек је изашла из припремног периода.

- Не могу да кажем да нисам задовољан, али ни да сам презадовољан. Ово није Звезда коју хоћу и сањам. Не бих да причам о детаљима, али поправићемо их. Долазимо из припремног периода, нисмо одиграли комплетни ниједну утакмицу, Радоњић и Родић су били одсутни, ту је Ебесилио коме смо дали минутажи, а нисмо ни очекивали да ће Стојиљковић рано да изађе... Очекујем много већу страст за победом - рекао је он.

Милојевић је прокоментарисао и повреду појачања Николе Стојиљковића који је морао да напусти терен у 17. минуту, наводећи да је обновио повреду и да ће се видети каква је ситуација.

Новинари су констатовали да је Милојевић у неколико ситуација био љут на своје играче.

- Темпераментнији сам, понеле су ме емоције и има доста разлога за реакцију. Радили смо доста ствари које нам на утакмици нису пошле за ногом и онако како смо требали. Са једним или два гола причали бисмо другачију причу - закључио је тренер Звезде.

Његов колега Александар Гришин био је задовољан резултатом и поручио да је реми одличан.

- Знали смо колико је Звезда велики тим, бранили смо се и играли на контру. Дали смо им посед, а на крају смо могли и да дамо гол - навео је Гришин.

Реванш меч игра се следећег уторка на стадиону "Рајко Митић" од 20.30.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (6)

Збуњен

11.07.2018. 23:37

Никакав проблем Милоје. Верујемо ти шта год урадио. Јасно је да си тренерчина и да овим аматерима неће бити добро у Београду. Лагана победа и идемо на оне што напунише Апоел :)

Zo

12.07.2018. 12:01

@Збуњен - Veliki problem Miloje. Ti si kriv i ne vadi te pobede ni od deset razlike. Sramota za Zvezdu sramota za tebe.